.

ŞİRKET PROFİLİ

A DİZAYN ; Ülke ekonomisi ve sanayisine katkıda bulunmak gayesiyle endüstriyel ürünler sektöründe faaliyet göstermektedir.


20 yılı aşan imalat ve hizmet sürecinde tecrübeli ve teknik personeli ile pek çok ürünün altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.


Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.


Firmamız devamlı olarak, ürün ve hizmet kalitesini, daha kaliteli ürünler ve daha kapsamlı destek sağlamak amacıyla, yüksek otomasyon ve esneklik kavramlarıyla beraber geliştirmektedir.


Ürünlerimizi kısaca sayacak olursak;


Çelik merdiven, ahşap basamaklı, Granit basamaklı merdiven, Cam basamaklı merdiven, Paslanmaz korkuluk, Krom korkuluk, Pleksi korkuluk, otomatik döner kapı, Kayar otomatik Kapı, Kanatlı otomatik kapı, özel tasarım sehba ve özel tasarım yapılardan oluşmaktadır.


Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.


Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız plan, dizayn, imalat ve montajı, hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple olarak gerçekleştirmektedir.


Değişen ve gelişen müşteri beklentilerine uygun olarak bizler de kendimizi geliştirdik. ” Kaliteli ve ekonomik Ürün ” sloganıyla, günümüz rekabet piyasasında ihtiyaç duyacağınız ürün ve ekipmanlarda İsmimizin aranılan anılan firma olması gayesiyle sektördeki faaliyetimize devam etmekteyiz.


Ayrıca "Spaarks" markası adı altında Sanatsal Tabloların imalat ve Pazarlamasını yapmaktayız.


çelik merdiven, cam merdiven, granit merdiven, cam basamaklı merdiven Stairs with glass steps, stairs with wooden steps
Konya alüminyum aksesuar, krom aksesuar, alüminyum korkuluk aksesuarı, krom korkuluk aksesuarı, toptan alüminyum korkuluk aksesuarı, toptan krom korkuluk aksesuarı, alüminyum aksesuar imalatçısı, krom korkuluk aksesuar imalatçısı, alüminyum aksesuar fiyatları, krom korkuluk aksesuar fiyatları, alüminyum pvc kapı pencere aksesuar fiyatları,